Meet the team

Neem bij vragen gerust contact met ons op! 

Director

Arnold Augustijn

Director

board@anglia.nl

Network Manager

Sander van Haarlem

Network Manager

sander@anglia.nl

Exams Administrator

Yvonne Gommers

Exams Administrator

admin@anglia.nl

Speaking Test Administrator

Natasja van Kaam

Speaking Test Administrator

natasja@anglia.nl

English Summer Schools

Angela Koopal

English Summer Schools

summer@anglia.nl

English Academy

Karin van Eck

English Academy

karin@englishacademy.info

Finance

Jolanda Martens

Finance

finance@anglia.nl

EFKF

Nathalie van der Zanden

EFKF

director@efkf.org

Recruitment Officer

Melanie Testers

Recruitment Officer

staff@anglia.nl

Namens alle collega’s een fijne #vakantie gewenst. Wil je deze #zomer je #Engels blijven verbeteren? Inschrijving v… https://t.co/q5gWRSICBr
Naast een modern deel heeft ons #kantoor ook een prachtig oud gedeelte, met een schitterend #glasinlood plafond! @… https://t.co/xuivzpZVkp
Het #Anglia #kantoor is gewoon de hele #vakantie bereikbaar! @ Anglia NL https://t.co/fHyPNEapQt
Heb je eigenlijk weleens goed naar je #Anglia #certificaat gekeken? Het bevat diverse echtheidskenmerken, die er oo… https://t.co/BXjCTIQ3Xo
Al het #artwork van #Anglia wordt in eigen beheer gemaakt door John Ryder. Dit zomerse tafereel past natuurlijk hel… https://t.co/svDKilWPTN
Vandaag nemen weer duizenden #leerlingen deel aan de #Anglia #examens & #Speaking Tests. Namens Team @AngliaNetworkhttps://t.co/QhUASbsKlS
Heeft onlangs een foto geplaatst https://t.co/E9N5P3ZPNQ
Heeft onlangs een foto geplaatst https://t.co/frY46r9iCs
Heeft onlangs een foto geplaatst https://t.co/RCtX1f8dCv
Hoog bezoek tijdens de uitreiking van de #Angliahttps://t.co/eleSbYUGti
Hopelijk word je vandaag NIET gebeld. Team… https://t.co/4TozaE9Td0
Ruim 100 #pakketten en #enveloppen voor scholen… https://t.co/Jxv1mbwCSM
#Skydiven met de #Anglia jubilarissen! @ Indoor… https://t.co/TI0D0j6u9f
“Come learn and have fun with us!” Once partner… https://t.co/VGmU4ZliLs
De slogan van #Anglia wereldwijd is: #Empoweringhttps://t.co/Hh2InUL9Qy
#Anglia groeit! Onze directeur is in #Indonesiahttps://t.co/ZkLSbdVgwt
De resultaten van de #Anglia #examens van april… https://t.co/DHhK81VWvr
Vandaag doen ruim 5.000 #leerlingen mee aan de… https://t.co/K7LLUrSjjg
Nog 1 dag voor het #Anglia #examen. Bij welke… https://t.co/I12WqscvLs